"opakowania dla najlepszych"

KARTONY KLAPOWE

są dziś podstawowym opakowaniem zbiorczym, a czasem również detalicznym większości produktów na rynku. Przeznaczone są dla użytkowników wszystkich branży produkcji rynkowej. Opakowanie takie zapewnia łatwe przechowywanie i transport.

Pudła tekturowe są tanie, ekologiczne, zdrowe oraz łatwe do wykorzystania w procesie recyclingu.

Kartony klapowe cechuje prostota konstrukcji, łatwość zamykania i wkładania produktu, uniwersalna funkcjonalność: stosowane jako zbiorcze lub jednostkowe, wygodny transport, przeładunek i składowanie, doskonała ochrona pakowanych towarów.

W naszej ofercie dostępne są pudła klapowe w dowolnej ilości i rozmiarze, począwszy od małych pudełek, skończywszy na pudłach służących do pakowania mebli. Łączenie pudła odbywa się za pomocą klejenia lub zszywania płaskimi metalowymi zszywkami wzdłuż klapki łączącej. Jako materiał stosujemy tekturę warstwową w kolorze białym lub szarym z możliwością nadruku fleksograficznego.

KARTONY FASONOWE (wykrojnikowe)

są wyrobami o dowolnej konstrukcji i zazwyczaj o bardziej rozwiniętej, bogatszej szacie graficznej, niż standardowe kartony klapowe. Nadruk jest wykonywany przeważne techniką fleksograficzną. Pudła fasonowe mogą zawierać: uchwyty (ułatwiające przenoszenie), perforację (umożliwiającą łatwe zrywanie górnych klap ), otwory. Indywidualne projektowanie i dostosowywanie do pakowanych produktów podkreśla ich różnorodność i cechy zapakowanych towarów, oraz ułatwi identyfikację. Opakowania fasonowe (np.: tacki, displaye) stanowią zarówno doskonałe zabezpieczenie towaru, jak i służą ekspozycji pakowania towaru. Kartony fasonowe projektowane są w oparciu o międzynarodowy katalog FEFCO oraz o wieloletnie doświadczenie naszych projektantów.

KARTONY KASZEROWANE

z nadrukiem offsetograficznym we wszystkich kolorach. Oferujemy kaszerowane kartony fasonowe, standy reklamowe, zawieszki towarowe, stojaki ekspozycyjne, teczki i segregatory na dokumenty oraz wiele innych. Dodatkowo opakowania mogą być pokryte w całości lub punktowo lakierem UV.

PRZEKŁADKI KARTONOWE

wykonujemy z każdego rodzaju tektury z możliwościami zaokrąglenia kątów. Przekładki dobrze sprawdzają się jako zabezpieczenie poszczególnych warstw towaru. Niwelują nierówności a towar na nich opiera się stabilnie. Pełnią funkcję amortyzującą oraz ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią itp.

KARTONY Z TEKTURY LITEJ

z nadrukiem offsetograficznym we wszystkich kolorach. Używana tektura lita w gramaturach 230 - 450 G

WYPOSAŻENIE

wkładki wypełniające, przekładki, kratownice, obwoluty służące do dodatkowego zabezpieczenia pakowanego wyrobu.

KĄTOWNIKI

służą do paletyzacji i pakietyzacji wszelkiego rodzaju towarów, usztywniając i zabezpieczając cały ładunek przed uszkodzeniem, brzegów i naroży w czasie transportu bądź magazynowania palet. Kątowniki mogą być stosowane przy pakowaniu towaru na paletach. Zastosowanie takich kątowników, pozawala wyeliminować straty powstałe z tytułu transportu i magazynowania niemalże do zera. Do wykonania kątowników stosowane są wysokiej jakości materiały ekologiczne. Proponujemy kątowniki tekturowe prosto klejone, o różnokolorowej okleinie zewnętrznej i z nadrukami firmowymi.

PRZEKŁADKI FOLIOWE

stosowane są podczas paletowania produktów. Mają za zadanie zabezpieczać wyroby na palecie, chronić przed zawilgoceniem oraz zabezpieczać przed zabrudzeniem. Oferowane przez nas przekładki są bardzo trwałe, wytrzymałe i bardzo szczelne co zapewnia skuteczną ochronę ładunku. Przekładki dostępne są w rolkach jako pojedyncze arkusze. Cechą charakteryzującą przekładki foliowe jest to, że są one lżejsze od tekturowych, dzięki czemu ładunek może być lżejszy.

FOLIA STRETCH

służy do zabezpieczania ładunków na paletach, zarówno podczas magazynowania, jak i transportu. Chronią przed kurzem i wilgocią. Jest to obecnie jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań, tanie i łatwe w zastosowaniu.
Szerokość taśmy 500mm, grubość 12μm
nawój / rozciągliwość folii STRETCH ręcznej 150mb / 150%
nawój / rozciągliwość folii STRETCH maszyowej 1500mb / 300%

TAŚMY

taśmy pakowe, taśmy z nadrukiem, taśmy spinające i wiele innych...
Taśma klejąca samoprzylepna z emulsją klejącą na bazie naturalnej gumy, hydrokarbonu, naturalnego rozpuszczalnika, pigmentu, plastycydów i antyoxydów.
Jej najpopularniejsze zastotowanie to zaklejanie kartonów metodą ręczną i automatyczną. Dzięki kleistości, rozciągliwości i przeźroczystości jest często wykorzystywana w branży opakowań. Jest wysoce odporna na wilgoć i nadaje się do zastosowań w niskich temperaturach.
Kolory:
– transparent
– brązowa
– z nadrukiem

Znajdziesz nas po słowach: opakowania tekturowe, kratownice, szpule kartonowe, kartony klapowe, kartony fasonowe, opakowania z tektury falistej, kartony z tektury litej